Öğrenci Vizesi Nedir, Nasıl Alınır

Yurtdışına eğitim amaçlı gidecek öğrenciler için başvuru yapılması gereken vize türüdür. Öğrenci vizesi süresi alacağınız eğitimin süresine göre değişiklik gösterir. Üniversite eğitimi alacak öğrenciler için schengen ülkeleri 1 senelik vize verirken Amerika 5 senelik vize vermektedir. Öğrenci vizeleri uzun süreli vize başvuruları olduğu için turistik vize başvurularına göre daha detaylı olup farklı belegeler istenmektedir.

Gedu Yurtdışı Eğtim’in kardeş firması olan Gvize 10 seneden fazla eğitim sektöründeki tecrübesiyle öğrenci vizesi başvurularında yüksek başarı oranına sahip olup yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir. Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya, İngiltere, Polonya, Çekya ve Ukrayna gibi ülkeler başta olmak üzere birçok ülkeye gönderdiğimiz öğrencilerimiz bulunmaktadır. Eğitimin ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde öğrenci vizesi başvurusunun şansa bırakılmadan profesyonel danışmanlar tarafından yapılması gerektiği önemli belirtmemiz gerekir.

Seyahat etmek istediğiniz ülkeye nasıl öğrenci vizesi başvurusu yapabileceğinizle ilgili başvuru yapabileceğinizi öğrenmek için vize işlemleri sayfamızı ziyaret edin.

Başa dön tuşu