Genel

Hakkımızda

Gvize Kimdir?

Gvize, GYG Global Eğitim Danışmanlık LTD. ŞTİ’nin bir iştiraki olup 2008 yılında başladığı hizmet hayatına her geçen gün bilgisini ve hizmet kalitesini artırarak devam etmektedir. Gedu Yurtdışı Eğitim firmasının kardeş kuruluşu olan Gvize eğitim alanındaki tecrübesinin yanı sıra birçok ülke ve vize türünde bilgi ve tecrübe sahibidir.

Gvize, Güney Afrika’dan Kanada’ya, Almanya’dan Avustralya’ya, Norveç’ten Amerika’ya tüm dünya ülkeleri için vize başvurusu danışmanlık hizmeti vermektedir. Turistik vize, ticari vize, aile ziyareti vizesi, öğrenci vizesi, iş arama vizesi, aile birleşimi vizesi, soför vizesi gibi farklı vize türleri için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Sunduğumuz hizmet ile bugüne kadar birçok danışanımızı zaman ve para kaybından kurtarmış olup hayatını etkileyebilecek konularda yol göstermiş bulunuyoruz.

Misyonumuz

Gvize, verilen hizmetin kalitesi ve danışanlarının almış olduğu hizmetten memnuniyetlerinin, büyümenin ve ilerlemenin anahtar faktörü olduğunun bilincinde olup bu farkındalık doğrultusunda hareket etmekte adımlarını bu doğrultuda atmaktadır. Referansın ne kadar önemli olduğunu sektörde geçirmiş olduğu seneler sonucundan birçok kez anlayan Gvize, her danışanına bir arkadaş bilincinde yaklaşmaktadır.

Vizyonumuz

Gvize, hızla küresellesen ve uzaklıkların azaldığı dünyada sürdürülebilir bir oluşum yaratmanın öneminin bilincindedir. Vize başvuru prosedürleri ülkeler arasında her ne kadar birbirine benzesede ikamet ettiğiniz bölgeye göre yada günlük olarak değişebilmekte. Bu nedenle, konsolosluklarla güncel iletişimimize önem vermekte ve siz danışanlarımızı tüm güncellemelerden haberdar etmekteyiz.

Sizlere gerekli olan doğru danışmanlık için her zaman hazır bulunmaktayız!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu